Penzion Zlatý Hrozen v České Lípě hodnocení

O penzionu

 Penzion Zlatý Hrozen, Česká Lípa

Penzion Zlatý Hrozen se nachází přímo v centru historické části České Lípy. V našem útulném penzionu se můžete těšit na 2 dvoulůžkové, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny.
 
Ze dvou pokojů se nabízí krasný výhled na původní gotický vodní hrad Lipý ze 13. století, který byl v 17. století přestavěn na renesanční zámek. Po roce 1995 jsou zbytky původního hradu upravovány a areál vodního hradu Lipý je využíván pro kulturní akce města. Je chráněn jako kulturní památka.
 
Celková ubytovací kapacita činí 11 lůžek. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou a 1 pokoj se navíc pyšní kuchyňkou. Nechybí ani venkovní terasa pro příjenmé posezení s možností grilování, kterou jistě oceníte v letních měsících. 
V České Lípě a okolí je možné podniknout sposty aktivit jako je například možnost pěších a cyklistických výletů. Pro sportovce máme k dispozici bezpečnou úschovna kol v budově Penzionu.
V okolí Penzionu se nachází obchodní centrum (cca 300 m), kavárny, cukrárna, kadeřnictví a wellness studio. Kdo rád sportuje může navštívit plavecký bazén, ve kterém je sauna, fitness centrum nebo sportovní tenisová hala s venkovními kurty.
 
Penzion Zlatý Hrozen se nachází 46 km od Mladé Boleslavi a německé Žitavy. Od Letiště Václava Havla Praha je vzdálen 99 km.

Vybavení a služby 

  • Psa je možné ubytovat za poplatek 100 Kč
  • Parkování zdarma přímo u objektu od 17:00-08:30, víkendy a svátky zdarma.
  • Bezdrátové WIFI připojení pro celém PENZIONU

Testimonial

Vážení hosté , dovolte mi vám popřát  spousty příjemných zážitků a klidných dní strávených v  našem rodinném penzionu.

                                                                                                                                                                                                               Magdalena Zachová - majitelka